Кар'єра

Завжди раді новим знайомствам

Кар'єра

Запрошуємо в команду відповідальних фахівців, які працюють на результат. Ми вітаємо ініціативність, цілеспрямованість, настрій на професійний і кар'єрний ріст

Вас очікує дружній колектив, де кожен виконує чітко визначені завдання. Ми будуємо відносини з співробітниками на взаємній довірі і повазі.

STV group сформувала бездоганну ділову репутацію. Бути частиною нашої команди - престижно і почесно. В основі цінностей STV group лежить глибоке розуміння значимості кожного в досягненні загального результату.

Конкурентна заробітна плата

Гарантуємо гідну оплату праці. Зацікавлені в зростанні доходів персоналу та заохочуємо ефективних співробітників - діє система бонусів і премій для кращих в своєму напрямку.

Дотримання трудового законодавства

Гарантуємо офіційне працевлаштування. Оплачуємо 24-денну відпустку і лікарняні листи відповідно до вимог КЗпП України. Наші співробітники не знають, що таке затримка заробітної плати - компанія своєчасно виконує зобов'язання перед персоналом.

Навчання і кар'єрне зростання

Навчаємо нових співробітників, які приступають до виконання обов'язків згідно з планом інтеграції в роботу під керівництвом досвідченого наставника. Члени колективу проходять регулярні внутрішні тренінги, беруть участь в програмах мотивації і мають можливості для кар'єрного зростання.

Відкриті вакансії

Наша компанія постійно знаходиться в пошуках талантів! Якщо ви потрапили на цю сторінку, значить, ви нам цікаві і це гарний початок!

Зворотній зв'язок

Навіть якщо зараз немає підходящої для вас вакансії, ми готові познайомитися і поспілкуватися щодо подальшої співпраці!

© Всі права захищені 2021. СТВ груп Україна
Вгору
Зроблено в Easy Agency
Всі відомості та / або інформація, які представлені на цьому сайті, носять виключно інформаційний характер, публікуються виключно в цілях просування ТОВ СТВ ГРУП УКРАЇНА і / або його партнерів. Інформація, представлена ​​на цьому сайті, не описує внутрішню структуру ТОВ СТВ ГРУП УКРАЇНА і / або її партнерів, а також суть правових взаємовідносин між ними
Про компанію Послуги Карта покриття Партнери E-Shop Кар'єра Контакти
Слідкуйте за нами
Задати питання
Які б завдання не ставили наші клієнти -
ми завжди готові їх виконати